Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Nisan 2014

Limonlu Su İçerek Zayıflayın

Limonlu Su İçerek Zayıflayın

Kadınlar arasında kulaktan kulağa gezen zayıflama yöntemlerinden biri de limonlu sudur. Sabah aç karna içilen limonlu su tok tutup, gün içinde yediğimiz besinlerin hazmını da kolaylaştırdığı söylenmektedir. Bu bilginin doğruluğu konusunda ise uzmanlar yakın bir zamanda açıklamada bulunup limonlu su konusunda kadınları bilgilendirmiştir. Her zaman olduğu gibi bilinen bazı doğrular ve yanlışlar olmaktadır.

Limonlu suyun zayıflattığı söylentisi tamamen doğruyken bilinen aç karna içilmesi doğru bilinen yanlışlar arasındadır. Sabah midenin boş olması gelen her türlü besini aniden sindirmeye odaklanmıştır. Bu durumda aç karna asitli bir besin tüketilmesi doğru olmaz. Midenin boşken en çok ihtiyacı olan besin sudur. Bu nedenle her sabah aç karda bir bardak su içmemiz hem sağlığımız için hem de zayıflamamız için bize daha çok yardımcı olacaktır. Gün içinde tok karna içilen limonlu su ise tok tutmakta ve yenilen besinlerin hazmını kolaylaştırmaktadır.

Limonlu suyu sabah aç karna içmememiz gerektiğini artık biliyoruz. Bunun yerine yapmamız gereken ise gün içinde içtiğimiz her suyun içine bir damla limon suyu damlatarak içilmesi kilo vermede yardımcınız olmaktadır. Limon suyu bir bardak suya damlatıldığında limonun içerisinde bulunan tüm asidik yapı suya dağılarak hem içimi kolaylaşmakta hem de vücutta bulunan yağların eritilmesi sağlanmaktadır.

Bundan böyle tüm kadınlar zayıflamak için her gün içtiği suyun içine bir damla limon suyu damlatarak doğal yollar ile zayıflayıp aynı zamanda gribal enfeksiyon gibi hastalıklardan da korunmuş olmaktadır. Limonun yüksek tansiyonu düşürme gibi bir etkisi olduğu için kadınlara önerimiz gün içinde yarım limondan fazla tüketimi önleyerek düzenli kullanım sağlanmalıdır. Bu şekilde ayda 3 kilo vermeniz doğal yollar ile sağlanabilmektedir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz